NATJEČAJI ZA NASTAVNIKE ZA SUDJELOVANJE U ERASMUS+ PROJEKTIMA

REZULTATI NATJEČAJA ZA SUDJELOVANJE U ERASMUS+ PROJEKTU - AEHT MEĐUNARODNO NATJECANJE

Prema Odluci o odabiru kandidata na mobilnost u sklopu Erasmus+ akreditacije u svrhu sudjelovanja na međunarodnom natjecanju AEHT od 4. 11. do 9. 11. 2024. godine šalju se:

- učenik/ca pod zaporkom "23807" i nastavnik/ca mentor/ica u pratnji pod zaporkom "Kuhar"  u disciplini Decathlon Competition
- učenik/ca pod zaporkom "25g06" i nastavnik/ca mentor/ica u pratnji pod zaporkom "151OM" u disciplini Front Office Competition

Odluku o odabiru kandidata za odlazak na mobilnost pročitajte ovdje.

Izabranim učenicima i njihovim mentorima želimo puno sreće, znanja i vještina na natjecanju!

POZIV ZA NASTAVNIKE STRUKOVNIH PREDMETA

Datum objave: 7. lipnja 2024. godine

Gospodarska škola Varaždin raspisuje poziv za nastavnike strukovnih predmeta iz sektora ugostiteljstva i turizma za sudjelovanje u Erasmus+ projektu. Projektom će za do 3 nastavnika biti omogućen odlazak na mobilnost u školskoj godini 2024./2025. u svrhu mentoriranja i pratnje učenicima tijekom sudjelovanja na međunarodnom natjecanju AEHT od 4. 11. do 9. 11. 2024. godine u Rigi, Latvija.

Svi troškovi putovanja (put, smještaj, dnevnice) pokriveni su 100% iz projekta.

Rok za predaju prijava: 17. lipnja 2024. godine

Za više informacija i prijavu:

> erasmusplus_akreditacija  > strukovno_obrazovanje_i_osposobljavanje  > natjecaji_za_nastavnike