> Projekti
Izleti u školskoj godine 2008./2009. I polugodište

KALNIK, 18. listopada 2008.

Prvi izlet Planinara Gospodarske škole održan je 18. listopada, a put nas je vodio na - Kalnik. Ukupno je na izletu sudjelovalo 24 učenice i učenika te 8 nastavnika. Bili smo nagrađeni lijepim vremenom i pogledom s vrha Kalnika, te odličnim štruklima u planinarskom domu.Posjetili smo i dvorac u Gornjoj Rijeci i upoznali se s njegovom burnom prošlošću.

Pogledajte foto galeriju: IZLET NA KALNIK.

Na Vranilcu, vrhu Kalnika

GREBENGRAD, 15. studeni 2008.

Polazak je bio u 6.48 vlakom iz Varaždina. Iz sela Podruta pješačili smo 2 sata i 15 minuta, a usput se zaustavili kod spomen - obilježja poginulim EU - promatračima. Na Grebengradu nas je dočekao topli dom i vrući čaj (zahvaljujemo domaru!). Ruševine starog grada su nas oduševile, a već u 13.15 bili smo na želj. postaji u Mađarevu čekajući vlak za Varaždin. Najčešće pitanje: kuda slijedeći put?

Pogledajte slike s izleta!

RAVNA GORA, 6. prosinca 2008.

Naše prvo odredište bilo je te tmurne subote spilja Vindija s pričom o njenom pradavnom stanovniku - neandertalcu. Najljepša zagorska planina dočekala nas je u oblacima, a kasnije i s kišom. Dugačka cesta nakon 2 sata dovela nas je do ipak toplog doma, ali i proloma oblaka. Bila je to dobra prilika da planinarke vide kako se treba pripremiti za svaku situaciju. Kava i sok u Lepoglavi popravile su dojam. Ipak, kuda ćemo slijedeći put?

IZ MEDIJA: GENERACIJA, siječanj 2009.

> Projekti