Projekt LADDER

Učenici 4. H razreda dobitnici su glavne nagrade EU PROJEKTA LADDER

Čestitamo učenicima 4.h razreda Eni Anđel, Jeleni Buden, Filipu Hadrović, Martini Končevski, Moniki Kuzmić, Daliji Poustecki, Danici Štriga i Anamariji Žuliček dobitnicima glavne nagrade koju su osvojili sudjelujući  u EU projektu LADEER. Učenici naše škole svojim video uratkom o toleranciji u konkurenciji između 293 škole iz 17 zemalja ušli su u samo finale natjecanja i osvojili prvo mjesto.

Slogan naših učenika glasi: “Don't let your eyes cover your heart with judgement“, a video uradak možete pogledati u nastavku:

Veliki uspjeh naših učenika prepoznat u cijeloj zemlji

Veliki uspjeh naših učenika prepoznat je u cijeloj zemlji pa su i neki od poznatih portala pisali o našim pobjednicima. A uz već odrađena gostovanja na Varaždinskoj televiziji i RTL-u, uskoro ih čeka i gostovanje na HRT-u. "

HRT centar Čakovec - Varaždin

Na europski natječaj „Neka se i tvoj glas čuje", s ciljem osmišljavanja slogana na temu održivog razvoja, rasizma i tolerancije - učenici varaždinske Gospodarske škole prijavili su svoj kratki videorad i pobijedili.

Posted by HRT centar Čakovec - Varaždin on 24. veljače 2016
« Rujan 2017 »

Pretražujete li E-katalog na mrežnim stranicama Knjižnice?

> Projekti  > Projekt LADDER