preskoči na sadržaj

Gospodarska škola Varaždin

ORIJENTACIJSKI KALENDAR RADA ŠKOLE

 

POČETAK I ZAVRŠETAK POLUGODIŠTA

 

Ovim rasporedom utvrđuje se početak i završetak nastave, trajanje polugodišta, trajanje učeničkih odmora u Gospodarskoj školi Varaždin u školskoj godini 2018./2019.

Nastava počinje 3. rujna 2018.godine, a završava 14. lipnja 2019.godine.

Prema Pravilniku o početku i završetku nastave i trajanju odmora učenika srednjih škola u školskoj godini 2018./2019., nastava počinje 3. rujna 2018. godine, a završava 14. lipnja 2019. godine.

Učenicima završnih razreda nastava završava 22. svibnja 2019. godine.

 

Prvo polugodište traje od 3. rujna do 21. prosinca 2018. godine.

Zimski odmor učenika počinje 24. prosinca 2018. godine i traje do 11. siječnja 2019. godine.

 

Drugo polugodište traje od 14. siječnja do 14. lipnja 2019. godine,  a učenicima završnih razreda do 22. svibnja 2019. godine.

Proljetni odmor učenika počinje 18.travnja, a završava 26. travnja 2019. godine.

Stručno usavršavanje – 2. studenoga 2018. (nenastavni dan)

Dan škole – 16. listopada 2018. godine (nenastavni dan).

Stručna ekskurzija– 21. i 24. lipnja 2019.

 

LJETNI ODMOR UČENIKA: počinje 17. lipnja 2019. godine (osim za učenike koji polažu razredni, predmetni, popravni, dopunski, razlikovni ili neki drugi ispit, koji imaju dopunski rad,  završni rad ili ispite državne mature, za učenike u programima čiji se veći dio izvodi u obliku vježbi i praktične nastave i za učenike koji u to vrijeme imaju stručnu praksu, što se utvrđuje godišnjim planom i programom rada škole)

 

SVEUKUPNO NASTAVNIH DANA ZA ZAVRŠNE RAZREDE: 161

SVEUKUPNO NASTAVNIH DANA ZA NEZAVRŠNE RAZREDE: 178

 

 

VREMENIK IZRADBE I OBRANE ZAVRŠNOG RADA U ŠKOLSKOJ GODINI 2018./2019.

 

 

Na temelju Pravilnika o izradbi i obrani završnog rada donosi se Vremenik izradbe i obrane završnog rada u školskoj godini 2018./2019. za:

  1. ZIMSKI ROK – tijekom veljače
  2. LJETNI ROK – tijekom lipnja
  3. JESENSKI ROK – poslije drugog popravnog roka

IZRADBA I OBRANA ZAVRŠNOG RADA ZA ZANIMANJA:

 

3. P

PRODAVAČ

3.T

KONOBAR

3.V

KUHAR

3.Z

ADMINISTRATOR

4.A

POSLOVNI TAJNIK

4. C

UPRAVNI REFERENT

4. E

EKONOMIST

4.F

TURISTIČKO-HOTELIJERSKI KOMERCIJALIST

4. H

HOTELIJERSKO-TURISTIČKI TEHNIČAR

4. K

KOMERCIJALIST

4. O

EKONOMIST

 

 

ROKOVI:

  • do 5. 10. 2018. godine objava vremenika izradbe i obrane završnog rada  na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama škole
  • do 2. listopada 2018. godine predaja popisa tema za izradbu i obranu završnog rada (trogodišnji i četverogodišnji programi)
  • do 13. listopada 2018. godine upoznavanje učenika sa sadržajem, uvjetima, načinom i postupkom izradbe i obrane završnog rada
  • do 19. listopada 2018. godine donošenje tema za završni rad za sve rokove u školskoj godini 2018./2019.; teme donosi ravnatelj škole u suradnji s nastavnicima struke – nositeljima tema, na prijedlog stručnih vijeća
  • do 31. listopada 2018. godine učenici biraju teme za završni rad

 

ROKOVI IZRADBE I OBRANE ZAVRŠNOG RADA

 

1. ZIMSKI ROK:

Prijave za izradbu i obranu završnog rada (prijavnicom za obranu): do 30. studenoga 2018. godine

Izradba završnog rada: od 30. studenoga 2018. do 15. siječnja 2019. godine

Predaja pisanog dijela izradbe i obrane završnog rada u urudžbeni zapisnik u tajništvo škole:

15. siječnja 2019. od 8,00 do 12,00 sati

Izradba završnog rada za konobare i kuhare – praktični dio: od 1. do 12. veljače 2019.

Obrana završnog rada: 15. veljače 2019. u 14,00 sati

Podjela svjedodžbi o završnom radu: 26. veljače 2019. u 13,00 sati

 

2. LJETNI ROK:

Prijave za izradbu i obranu završnog rada (prijavnicom za obranu): do 29. ožujka 2019. godine

Izradba završnog rada: od 2. studenog 2018. do 30. travnja 2019. godine

Predaja pisanog dijela izradbe i obrane završnog rada u urudžbeni zapisnik u tajništvo škole:

30. travnja 2019. od 8,00 do 12,00 sati

Izradba završnog rada za konobare i kuhare – praktični dio: od 27. svibnja do 6. lipnja2019.

godine

Obrana završnog rada:

3. P

PRODAVAČ

7. lipnja 2019. u 13,30 sati

3.T

KONOBAR

7. lipnja2019. u 13.30 sati

3.V

KUHAR

7. lipnja2019. u 13.30 sati

3.Z

ADMINISTRATOR

7. lipnja 2019. u 13.30 sati

4.A

POSLOVNI TAJNIK

27. svibnja 2019. u 13,30 sati

4.C

UPRAVNI REFERENT

28. svibnja 2019. u 13,30 sati

4.E

EKONOMIST

27. svibnja 2019. u 13,30 sati

4.S

TURISTIČKO-HOTELIJERSKI KOMERCIJALIST

27. svibnja 2019. u 13,30 sati

4.H

HOTELIJERSKO-TURISTIČKI TEHNIČAR

29. svibnja2019. u 13,30 sati

4.K

KOMERCIJALIST

29. svibnja2019. u 13,30 sati

4.O

EKONOMIST

28. svibnja 2019. u 13,30 sati

 

 

Podjela svjedodžbi o završnom radu: 28.lipnja 2019. godine u 10,00 sati

 

3. JESENSKI ROK:

Prijave za izradbu i obranu završnog rada (prijavnicom za obranu: do 10. srpnja 2019. godine

Izradba završnog rada: od 10. srpnja do 13. kolovoza 2019. godine

Predaja pisanog dijela izradbe i obrane završnog rada u urudžbeni zapisnik u tajništvo škole: 13. kolovoza 2019. godine od 8,00 do 12,00 sati

Izradba završnog rada za konobare i kuhare – praktični dio: od 9. do 21. kolovoza 2019. godine

Obrana završnog rada: 23. kolovoza 2019. godine u 8,00 sati

Podjela svjedodžbi o završnom radu: 3. rujna 2019. godine u 12,00 sati

 

ROKOVIKONTROLNIHISPITA

2. TKONOBAR JMO

Praktični dio kontrolnog ispita: 22. ožujka 2019. godine

Stručno-teorijski dio kontrolnog ispita – pismeni: 29. ožujka 2019. godine

Stručno-teorijski dio kontrolnog ispita – usmeni (za učenike koji nisu na pismenom ispitu pokazali dostatna znanja iz pojedinih područja):  12. travnja 2019. godine

 

Članovikomisije:

  1. Ana Jelić – koordinator za razredni odjel, zapisničar
  2. Mladen Vitez – predsjednik ispitne komisije, ispitivač ugostiteljskog posluživanja, koordinator za razredni odjel
  3. Jelena Erent – zamjenik predsjednika ispitne komisije, ispitivač ugostiteljskog posluživanja
  4. Marija Mihalina –ispitivač tehnologije zanimanja
  5. Mirjana Habek – ispitivač kuharstva
  6. Biserka Zajec – ispitivače ngleskog jezika II.
  7. Aleksandra Zebec – ispitivač njemačkog jezika II.
  8. Ana Matković – ispitivač matematike u struci
  9. Predstavnik Obrtničke komore

 

ROKOVI POLAGANJA RAZLIKOVNIH/DOPUNSKIH  ISPITA ZA UČENIKE KOJI SU UPISALI NASTAVAK OBRAZOVANJA

-prijava za polaganje razlikovnih/dopunskih ispita: do 5. u mjesecu

-rokovi za polaganje:

- od 22. do 31. listopada 2018.;

- od 19. do 30. studenoga 2018.;

-od 17. do 21. prosinca 2018.;

-od 21. do 31. siječnja 2019.;

-od 18. do 28. veljače 2019.;

-od 21. do 29. ožujka 2019.;

-od 29. do 30. travnja 2019.;

-od 20. do 31. svibnja 2019.;

-od 26. do 28. lipnja 2019.;

-od 23. do 30. kolovoza 2019.

 

DOPUNSKI RAD, RAZREDNI – PREDMETNI  ISPITI

 U ŠKOLSKOJ GODINI 2018. /2019. GODINI

 

 

  • od 26. lipnja do 6. srpnja2019. godine

 

 RAZREDNI – PREDMETNI  ISPITI

 U ŠKOLSKOJ GODINI 2018. /2019. GODINI

 

  • od 26. lipnja do 5. srpnja 2019.
  • od 23. do 30. kolovoza 2019.

 

POPRAVNI ISPIT

U ŠKOLSKOJ GODINI 2018./2019.

 

JESENSKI ROK

- za učenike nezavršnih i završnih razreda: 23. kolovoza 2019. godine 

Raspored popravnih ispita po nastavnim predmetima i članovima ispitnih povjerenstava izradit će se nakon sjednica razrednih vijeća.

 

 

Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

 
DRŽAVNA MATURA
 
KAMO NA FAKS?

 
HOSPITALITY NETWORK

 
Projekt CRISS

 
TALENT SHOW

 
Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
 
Anketa
Sudjelujem u projektu Tulum s(l)ova?



 
 > O ŠKOLI  > Orijentacijski kalendar rada škole
CMS za škole logo
Gospodarska škola Varaždin / Božene Plazzeriano 4, HR-42000 Varaždin / ss-gospodarska-vz.skole.hr / gospodarska@ss-gospodarska-vz.skole.hr
preskoči na navigaciju