Misija i vizija škole

VIZIJA GOSPODARSKE ŠKOLE VARAŽDIN:

Kako je upravo kontinuirano i kvalitetno cjeloživotno obrazovanje temelj cjelokupnog društvenog, ali i individualnog napretka, trajna zadaća Škole je permanentno podizati kvalitetu srednjoškolskog odgoja i obrazovanja u području ekonomije, trgovine i poslovne administracije te turizma i ugostiteljstva, idući ukorak s teorijskim i praktičnim saznanjima i metodama rada, s ciljem odgoja i obrazovanja mladih ljudi, spremnih da se usvojenim znanjem i stečenim kompetencijama suoče s kompleksnim životnim izazovima.

MISIJA GOSPODARSKE ŠKOLE VARAŽDIN:

Permanentnom edukacijom i usavršavanjem nastavnika Škole kako na profesionalnom tako i na osobnom planu, permanentno podizati kvalitetu teorijskog i praktičnog podučavanja, s ciljem obrazovanja kvalitetnih, kompetentnih i kreativnih mladih stručnjaka koje će stečeno srednjoškolsko znanje i usvojene kompetencije rabiti kao stečeni kapital bilo izravnim uključivanjem u konkretne segmente društveno gospodarske prakse, bilo kao temelj za nastavak školovanja s ciljem stjecanja novih znanja i kompetencija koje će im omogućiti da se uključe u društvene i gospodarske segmente kao visokoobrazovani stručnjaci, a u civilno društvo kao odgovorni i osviješteni pojedinci.

« Prosinac 2017 »

Pretražujete li E-katalog na mrežnim stranicama Knjižnice?

> O ŠKOLI  > Vizija i misija škole