Creating cross-sectoral connections to support sustainable recovery

Nastavnice Gospodarske škole Varaždin u sklopu AEHT-e i projekta ReCeZa – Regionalni centar Zabok, sudjelovale su na međunarodnom webinaru pod nazivom „Stvaranje međusektorskih veza za potporu održivom oporavku“.

Događaj engleskog naziva „Creating cross-sectoral connections to support sustainable recovery“ je organizirao Internacionalni institut gastronomije, kulture, umjetnosti i turizma – IGCAT, a domaćin je bila Slovenska turistička zajednica. Webinar se održavao 18. i 19. svibnja 2021. godine.

Webinar je istraživao izazove i mogućnosti koje proizlaze iz krize Covid-19 za izgradnju jačih, boljih i održivijih sektora putovanja, turizma, ugostiteljstva i kulture širom Europe. Omogućujući međusektorski dijalog, webinar je ugostio dobru praksu nagrađenih kandidatkinja i potencijalnih europskih gastronomskih regija o provedbi programa oporavka.

Svaki dan započeo je općim sastankom iznoseći stavove glavnih govornika, nakon čega su slijedile manje rasprave ključnih skupina koje su uključivale više suradnika.

Na webinaru su sudjelovale nastavnice Nataša Roginek, Željka Bačan, Marina Šipek i Jelena Erent.

« Svibanj 2022 »

> ReCeZa  > Izvješće o projektnim aktivnostima  > Creating cross-sectoral connections to support sustainable recovery