U sklopu projektnih aktivnosti projekta ReCeZa – Regionalni centar Zabok, naše učenice sudjelovale su na timskom natjecanju Caroli Hotels - Tourism Competitions for European Hotel and Tourism Schools – 7th Edition u Gallipoliju, Italija; natjecanje se održalo od 16. do 19. ožujka 2022. godine.

Učenica 3. V razreda smjera Kuharica, Valerija Bunić natjecala se u disciplini Culinary arts (mentor prof. Nevenka Bosilj), dok se učenica 3. N razreda smjera HTT, Lorena Rogina natjecala u disciplini Hospitality (mentor, prof. Nataša Roginek). U pratnji učenica bio je koordinator projekta Saša Pokos.

Učenice su kao nagradu osvojile voucher za vikend smještaj u jednom od Caroli hotela, a ono mnogo važnije, mogućnost odrađivanja stručne prakse u trajanju mjesec dana!

Čestitamo učenicama i mentoricama.

« Svibanj 2022 »

> ReCeZa  > Izvješće o projektnim aktivnostima  > Učenice Gospodarske škole Varaždin sudjelovale na međunarodnom natjecanju iz turizma i ugostiteljstva u Italiji