16. TJEDAN CJELOŽIVOTNOG UČENJA ZAPOČEO U GOSPODARSKOJ ŠKOLI VARAŽDIN

Autor: Kristina Brezak, 28. 9. 2022.

16. Tjedan cjeloživotnog učenja, koji se održava od 26. rujna do 2. listopada 2022. godine započeo je i u Gospodarskoj školi Varaždin. Tjedan cjeloživotnog učenja je nacionalna obrazovna kampanja, čiji je cilj podizanje svijesti o važnosti učenja i obrazovanja.

Radi se o UNESCO-ovoj inicijativi koja je pokrenuta 1999. godine, a svake godine obilježava se u brojnim zemljama na svim kontinentima kako bi se senzibilizirala javnost za cjeloživotno učenje, promicala kultura učenja te potaknula osobna motivacija.

U sklopu Tjedna cjeloživotnog učenja u Gospodarskoj školi Varaždin održane su dvije radionice. Radionice su bile otvorene za javnost i za učenike škole.

1. radionica održala se 26. rujna 2022. godine pod nazivom "Izrada i objava  digitalnih sadržaja na društvenim mrežama".
2. radionica održala se 27. rujna 2022. godine  pod nazivom "Izrada novog proizvoda od papira".

Pogledajte kako je izgledalo na radionicma - kliknite na link više (u nastavku).

> OBRAZOVANJE ODRASLIH