IVANA KOKOT dobitnica nagrade „Faust Vrančić“

Autor: Administrator , 22. 6. 2012.

Nagrada se dodjeljuje učenicama i učenicima za postignuto prvo mjesto na državnim natjecanjima u strukovnim disciplinama.

Učenici Gospodarske škole Varaždin Ivani Kokot, državnoj prvakinji u disciplini Poslovni tajnik u školskoj godini 2011./2012. Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih dodijelila je nagradu „Faust Vrančić“.

Nagrada se dodjeljuje učenicama i učenicima za postignuto prvo mjesto na državnim natjecanjima u strukovnim disciplinama, odnosno priznanja za postignuto jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima, smotrama, izložbama i sl. te zahvalnice  njihovim mentorima i mentoricama za postignute izvrsne rezultate u pripremanju učenika za sudjelovanje na spomenutim događanjima tijekom školske godine 2011./2012.

Nagradu su uručili pomoćnica ministra znanosti, obrazovanja i sporta Ankica Nježić i ravnatelj Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih Ivan Šutalo, a na dobivenoj nagradi Ivani je čestitala viša stručna savjetnica za ekonomiju, trgovinu i poslovnu administraciju Elisabetta Fortunato.

Na svečanu dodjelu nagrade, održanu 20. lipnja 2012. godine u hotelu Antunović u Zagrebu, Ivanu su pratile ravnateljica škole Katica Kalogjera Novak i mentorica na natjecanju Jasminka Kelemen.