16.10.2020. DAN ŠKOLE

Autor: Vjekoslav Mauriček, 15. 10. 2020.

Dragi djelatnici i učenici,

ovom prilikom želim vam čestitati Dan škole. S obzirom na trenutne okolnosti ove godine obilježavamo ga bez priredbe i radionica za učenike, ali je i dalje jednako važan dan za sve nas te vjerujem da ga obilježavate u svojim razredima zajedno s profesorima. Danas se posebno ponosimo brojnim postignućima koje su ostvarili učenici i djelatnici naše škole dokazujući da zajedničkim trudom i radom možemo ostvariti brojne ciljeve. Također smo i zahvalni što imamo priliku obilježiti današnji dan u samoj školi što je moguće samo pridržavanjem uputa vezanih uz COVID- 19. Iza nas je školska godina koju je obilježila online nastava. Svjesna sam toga da je navedeni oblik nastave bio izazovan za mnoge od nas te da svi želimo provesti što više vremena u samoj školi jer je upravo ona najbolje mjesto za učenje, suradnju, pomaganje, druženje. Cilj je naše škole pružanje uvjeta učenicima u kojima će oni moći učiti i razvijati svoje vještine. Pazimo na sebe i budimo odgovorni prema drugima kako bismo što više vremena provodili upravo u samoj školi okruženi dragim prijateljima i profesorima.

Sretan Dan škole želi vam ravnateljica Katica Kalogjera Novak.