S USPJEHOM ZAVRŠILA ŠKOLOVANJE JOŠ JEDNA GENERACIJA UČENIKA

Autor: Administrator , 28. 6. 2010.

"Generacija ste koja se prva okušala u državnoj maturi i moram vas pohvaliti jer ste to kvalitetno, ozbiljno i uspješno odradili. Neka vam rezultati državne mature pomognu kako biste dosegnuli svoj cilj." - rekla je u svom obraćanju maturantima ravnateljica škole Katica Kalogjera - Novak.    (FOTO - GALERIJA)

Drage maturantice i dragi maturanti,

danas kada za vas i službeno završava srednjoškolsko obrazovanje, želim vam, prije nego li odete iz ove škole koja vam je tri, odnosno četiri godine bila mjesto učenja, rada druženja, radosti, ali ponekad i tuge i brige, uputiti nekoliko riječi.

Ponosna sam na vaše odlične rezultate s natjecanja svih razina (školska, županijska, međužupanijska), a naravno najviše na državne prvake u zanimanju KOMERCIJALIST I KUHAR. Vama i vašim profesorima još jednom na tome čestitam.

Hvala vam za sve trenutke našeg zajedničkog druženja u školskim i izvanškolskim aktivnostima, hvala na vašoj mladosti, optimizmu, poletu, kreativnosti, na sudjelovanju u mnogim projektima ove škole, hvala što ste bili naši učenici kojima smo se ponosili, a sigurna sam da ćete nastaviti pravim putem, postati vrijedni studenti, djelatnici i divni ljudi, te da ćemo na vas uvijek biti ponosni.

S puno dobrih želja svi mi, vaši profesori i djelatnici ove škole, ispraćamo vas u život želeći da vam se ostvare snovi i da uspomenu na nas i ovu školu s radošću čuvate u vašim srcima i sjećanjima.

Vrata naše škole bit će za vas uvijek otvorena i zato vas pozdravljam sa SRETNO I DOVIĐENJA!