DRŽAVNO NATJECANJE U ZANIMANJU POSLOVNI/NA TAJNIK/CA I DRŽAVNA SMOTRA U ZANIMANJU UPRAVNI/NA REFERENT/ICA

Autor: Vjekoslav Mauriček, 2. 5. 2017.

Državno natjecanje u zanimanju Poslovni/a tajnik/ca i Državna smotra upravnih referenata održani su u Ekonomskoj školi Mije Mirkovića u Rijeci od 26. do 28. travnja 2017. godine.

Gospodarsku školu Varaždin u zanimanju Poslovni/a tajnik/ca predstavljala je Silvija Benko učenica 3.A razreda, a na Državnoj smotri u zanimanju upravni referent učenica 4.C razreda Iva Šinjori.

Gospodarsku školu Varaždin u zanimanju Poslovni/a tajnik/ca predstavljala je Silvija Benko učenica 3.A razreda i osvojila izvrsno četvrto mjesto. Silvija je rješavajući integralni zadatak pokazala izvrsno znanje iz tehnike komuniciranja, te vještinu u brzini pisanja na računalu. Za natjecanje je uz predmetne profesore Silviju pripremala mentorica mr.sc. Jasminka Kelemen.

Na Državnoj smotri u zanimanju upravni referent učenica 4.C razreda Iva Šinjori sudjelovala je u simulaciji rješavanja upravnog postupka koji se sastoji od pripreme za provođenje simulacije suđenja, provođenja simulacije suđenja i evaluacije, te pokazala izvrsno poznavanje zakona i propisa kao i njihovu primjenu u praksi. Ivu je za smotru pripremala mentorica Darinka Jezidžić.

Čestitke učenicama na postignutom uspjehu!

Učenice Silvija Benko i Iva Šinjori sa savjetnicom Sanjom Keleva i mentoricama!

« Siječanj 2020 »

Projekt "Ja MOGU"