Učenici Gospodarske škole Varaždin nagrađeni Godišnjom nagradom za izvrsnost Rotary Cluba Varaždin za 2015. godinu

Autor: Vjekoslav Mauriček, 23. 5. 2016.

U ponedjeljak 16.05.2016. godine u 19 sati u koncertnoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta Varaždin održana je svečanost dodjele Godišnje nagrade za izvrsnost Rotary Cluba Varaždin. Dodijeljeno je 26 financijskih nagrada za izvrsnost za 2015. godinu na razini srednje škole, diplomska i poslijediplomska razina te jednom centru izvrsnosti. Sam cilj akcije je prepoznavanje i poticanje izvrsnosti kod učenika a među nagrađenima su bili i učenici naše škole koji su primili novčane nagrade.

Naši izvrsni učenici su:

Melanija Lamberščak učenica 4. a razreda koja je osvojila prvo mjesto na državnom natjecanju iz obrazovnog sektora Ekonomija, trgovina i poslovna administracija u natjecateljskoj disciplini poslovni tajnik.Također je na državnom natjecanju Europa u školi osvojila četvrto mjesto iz područja likovne kulture na temu: Obitelj i posao.

Jasmin Škoranec učenik 4.k razreda osvojio je treće mjesto na državnom natjecanju Poslovni izazov, dok je na međunarodnom natjecanju Poslovni izazov zapadnog Balkana osvojio peto mjesto. Uz navedeno Jasmin je i izuzetan sportaš.

Učenici 4.h razreda Ena Anđel, Dalija Poustecki, Jelena Buden, Anamarija Žulček, Filip Hadrović, Monika Kuzmić, Martina Končevski i Danica Štriga osvojili su Skupnu nagradu za video uradak o toleranciji koji su snimili u sklopu EU projekta LADDER s kojim su osvojili prvo mjesto u Europi.

Čestitke našim izvrsnim učenicima!