EKONOMISTI NA DRŽAVNO PRVENSTVO

Autor: Administrator , 21. 3. 2016.

Učenici 4.E razreda Tomislav Botak, Lucija Trojko i  Melani Belavić plasirali su se na Državno natjecanje učenika ekonomskih i trgovačkih škola „Mladi poduzetnik“ i „Smotra/sajam vježbeničkih tvrtki“.

Učenici 4.E razreda Tomislav Botak, Lucija Trojko i  Melani Belavić su na školskom natjecanju “Mladi poduzetnik“  koje je održano 24. veljače 2016. u  Gospodarskoj školi Varaždin osvojili  su 1. mjesto, 2. mjesto osvojili su učenici 4O razreda Domagoj Ević , Veronika  Hosni  i Maja Jurak a 3.mjesto učenici 3K razreda Ivona Satončić, Suzana Petrinec  i Ana-Marija Stunjak. Mentor  svim učenicima bila je prof. Olgica Nikolić.

Na natjecanju Mladi poduzetnik učenici u skupini od tri člana rješavaju poslovni zadatak integralnog tipa u trajanju od 180 minuta – 3 sunčana sata. Poslovni zadatak predstavlja praktičnu primjenu općeobrazovnih i strukovnih sadržaja.

Učenici 4E pozvani su na državno natjecanje „Mladi poduzetnik“ i smotru/sajam učenika ekonomskih i trgovačkih škola “Smotra/sajam vježbeničkih tvrtki„ te će Gospodarsku školu Varaždin predstavljati na natjecanju koje će se održati u Zagrebu od 26. do 29. 4. 2016.