Obavijest o natječaju za srednjoškolce za stipendije United World Colleges (UWC, www.uwc.hr, www.uwc.org)

Autor: Vjekoslav Mauriček, 3. 3. 2016.

Natječaj je otvoren do 21. listopada 2016. za generaciju polaznika 2017.-2019.

Svake godine u prosjeku na UWC koledže (dvogodišnji program) upućujemo 3-5 polaznika, dok na dvotjedne međunarodne ljetne tečajeve u 2017. namjeravamo uputiti oko 10 hrvatskih polaznika iz svih različitih dijelova Hrvatske.

Natječaj za generaciju 2016.-2018. je nedavno zaključen, te će na koledže u kolovozu 2016. biti upućeno 4 učenika, dok će na ljetne tečajeve u raznim zemljama u ljeto 2016. biti upućeno 10ak polaznika iz svih dijelova Hrvatske. Od 1962. do danas na UWC koledže upućeno je preko 120 hrvatskih polaznika, za što su primili stipendija u vrijednosti preko 5,5 mil. eur.

Za dodatne informacije slobodno kontaktirajte na nacionalni_odbor@uwc.hr ili mob. 098 1361 955.