NAŠ TIHOMIR JE PRVI HRVATSKI SUPERTALENT

Autor: Administrator , 21. 12. 2009.

Twirling majstor Tihomir Bendelja, učenik 1.E razreda Gospodarske škole Varaždin pobjednik je prvog hrvatskog Supertalenta. U finalu je ostao s pjevačicom Monicom Rogić. Kada se činilo kako je ishod očekivan, obzirom da u Hrvatskoj pjevači i pjevačice puno bolje prolaze kod publike, dogodio se obrat, odnosno pobijedio je Tihomir.

Svih deset finalista sudjelovalo je u izvođenju pjesme 'Without Love' na početku emisije. Antonia Dora, Nina, Mateo i Monica su je pjevali, dok su plesne točke izvodili Unit X, Step By Step, Atomic Dance Factory, Deborah Šuker i Marija Kešinović, Sinovi, kao i twirling majstor Tihomir Bendelja.

Najmanje glasova publike osvojila je Nina Kraljić, te je kao desetoplasirana prva ispala iz finala. Sljedeći su show napustili plesači iz grupe Step by Step, dok su se Tihomir Bendelja, Deborah Šuker i Marijan Kešinović vratili u backstage preostalim finalistima.

Slijedilo je prisjećanje na najmlađe natjecatelje, a kao gost je nastupio Lenny Damjanić, najmlađi bubnjar u Hrvatskoj.

Pri idućem okupljanju finalista, kao osmoplasirani je ispao Mateo Ravlija, a kao sedmoplasirana plesna skupina Unit X. No tada se ostatak finalista nije vratio u backstage, a po pravilima igre eliminirani su šestoplasirani Deborah Šuker i Marijan Kešinović.

Peto mjesto pripalo je plesnoj skupini Sinovi, kao četvrtoplasirana show napustila Antonia Dora Pleško, a najbolje plasirana plesna skupina, odnosno Atomic Dance Factory napustila je trećeplasirana.

Na kraju su ostali Tihomir Bendelja i Monica Rogić.

'Monica je ušla tiho i ušla u finale, a Tihomir nas je osvojio na prvu, on je čudesan dok vrti svoje štapove', bile su završne riječi Nine Badrić.