Učenice 4.K sudionice natjecanja Poslovni izazov Hrvatska 2014

Autor: Administrator , 17. 4. 2014.

Poslovni izazov Hrvatska je natjecanje u kojem učenici osmišljavaju i izrađuju video prezentaciju svoje srednje škole, a najbolji stječu pravo sudjelovanja na regionalnom natjecanju Poslovni  izazov Zapadnog Balkana.

Učenice 4K razreda Gospodarske škole Varaždin Ivana Buhin, Petra Goršak, Ana Marija Jelaković članice tima BUBAMARE i  Ana Marija  Mežnarić, Ivana Kapeš, Monika Kirić, članice  tima  MIA pod vodstvom mentorice dipl. oec. Olgice Nikolić bile su sudionice  finalnog državnog natjecanja Poslovni izazov Hrvatska za srednje škole koje se održalo u Zagrebu 11.4.2014 u prostorijama Visoke škole  Nikola Šubić Zrinski. Pokrovitelj natjecanja bilo je Ministarstvo poduzetništva i obrta, a organizatori su bili Centar za poduzetništvo Privatne gimnazije i ekonomske škole Katarina Zrinski, Visoka škola Nikola Šubić Zrinski, Učilište Petar Zrinski i Udruga Inicijativa, u suradnji s Junior Achievement.

Učenice 4.K (komercijalist)

Poslovni izazov Hrvatska je natjecanje u kojem učenici osmišljavaju i izrađuju video prezentaciju svoje srednje škole, a najbolji stječu pravo sudjelovanja na regionalnom natjecanju Poslovni  izazov Zapadnog Balkana, gdje zajedno sa mladima iz Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine te uz pomoć mentora osmišljavaju proizvod, rješavaju probleme i prezentiraju svoja rješenja pred žirijem.

Na finalnom natjecanju Poslovni izazov u Zagrebu sudjelovali su učenici iz 12 srednjih škola, a u veoma jakoj konkurenciji  učenice  Ana Marija  Mežnarić, Ivana Kapeš, Monika Kirić bile su vrlo uspješne i osvojile plasman na finalno  natjecanje Poslovni izazov Zapadnog Balkana u organizaciji Junior Achievementa koje će se održati od 26. do 28.04.2014. u  Sarajevu.

Pobjednici natjecanja