Dragi učenici, poštovani roditelji, poslovni partneri i djelatnici Gospodarske škole Varaždin

Autor: Vjekoslav Mauriček, 1. 5. 2022.

Na odlasku vam svima želim zahvaliti na zaista korektnoj i nadasve uspješnoj suradnji tijekom mojih 14 godina ravnateljskog staža.

Hvala vam za sva uspješna zajednička postignuća, hvala što smo timskim radom postigli vrijedne i zapažene rezultate koji su  Gospodarsku školu učinili ne samo prepoznatljivom  na širem planu, već je i svrstali u društvo najuspješnijih škola u Republici Hrvatskoj.

Od srca hvala svim učenicima, bivšim i sadašnjima,  a posebno onima koji su sudjelovali na državnim, europskim i svjetskim natjecanjima, mnogobrojnim kulturnim događanjima, raznim projektima i razmjenama učenika, promoviravši time ne samo svoje znanje, talente i vještine, već i našu školu na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Iskreno zahvaljujem i svim našim učenicima koji po završetku  školovanja usvojeno znanje i vještine pokazuju i na tržištu rada, ponosni što su bili učenici Gospodarske škole Varaždin.

Svima vam želim mnogo zdravlja i sreće na osobnom, a  uspjeha i zadovoljstva  na poslovnom planu.

Ravnateljica Gospodarske škole Varaždin

Katica Kalogjera Novak