STRUČNI SKUP IZ PODRUČJA EKONOMIJE, TRGOVINE I POSLOVNE ADMINISTRACIJE

Autor: Administrator , 2. 11. 2010.

Profesorica savjetnica Mira Šincek održala je predavanja i radionice iz područja Poslovno komuniciranje na temu Tijek kupoprodajnog posla - interne i eksterne komunikacije, dopisi i dokumentacija

U subotu, 30. listopada 2010. godine, u našoj školi je održan stručni skup za nastavnice i nastavnike u obrazovnom sektoru ekonomija, trgovina i poslovna administracija koji je organizirala Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Skup je otvorila i na njemu sudjelovala viša prosvjetna savjetnica gđa Elisabetta Fortunato.

Naša djelatnica, profesorica savjetnica Mira Šincek održala je predavanja i radionice iz područja Poslovno komuniciranje na temu Tijek kupoprodajnog posla - interne i eksterne komunikacije, dopisi i dokumentacija.

Na stručnom je skupu prof. Šincek okupljenim nastavnicima kroz računalnu prezentaciju predstavila tijek kupoprodajnog posla, te intranet i njegovu primjenu u nastavi. Također su provedene i dvije radionice u kojima je prikazana praktična primjena znanja u izvođenju vježbi vezanih uz oblike i sadržaj dopisa u kupoprodajnom poslu te uloga intraneta u nastavi. Nastavnici su u grupama i parovima izrađivali vježbe i rješavali postavljene zadatke.

Cilj skupa je bio poboljšati rad u nastavi kroz uporabu informatičke tehnologije pri izradbi primjera i zadataka u okviru predmeta Poslovne komunikacije i Tehnika komuniciranja.

Na stručnom skupu u trajanju od 7 sati, sudjelovali su nastavnici iz  Donjeg Miholjca, Dubrovnika, Gline, Gračaca, Krapine, Preloga, Rijeke, Samobora, Zaboka, Zadra i naše škole i stekli nova teoretska i praktična znanja te dobili raznovrsne materijale koje mogu primijeniti u nastavi.