DAN ETWINNINGA I DAN EUROPE

Autor: Vjekoslav Mauriček, 17. 5. 2022.

U ponedjeljak 9.5.2022. učenici naše škole obilježili su Dan eTwinninga i Dan Europe. Učenici 3.N razreda koji ove školske godine sudjeluje u eTwinning projektu „Best EngFest“ sudjelovali su u raznim aktivnostima sa svojom mentoricom prof. Biserkom Zajec na satovima engleskog jezika. Učenici su pogledali video na temu eTwinninga i Dana Europe te su nakon toga provjerili svoje znanje kroz Kahoot kviz. Učenici 3. N razreda su se također sastali s učenicima svojih eTwinning partnerskih škola iz Turske, Italije i Francuske na Zoom sastanku gdje su predstavili svoje radove izrađene tijekom eTwinning projekta „Best EngFest“. Učenici 2. N razreda su sa svojom mentoricom Šteficom Pokorny izradili digitalne plakate na temu Dana Europe na satu SRZ-a.

Zoom sastanak s eTwinning partnerima iz Turske, Francuske i Italije

Kahoot kviz