ONLINE nastava od 9.11.2020. do 13.11.2020.

Autor: Vjekoslav Mauriček, 6. 11. 2020.

Zbog povećanog broja zaraženih učenika i nastavnika te učenika i nastavnika u samoizolaciji te stalnog pojavljivanja novooboljelih učenika i nastavnika, a u skladu s preporukama školske liječnice, nastava će se od ponedjeljka  9. studenoga  2020. godine do petka 13. studenoga 2020. godine odvijati po Modelu C – dakle isključivo online. Redovna nastava u školi počet će u ponedjeljak 16. studenoga 2020. godine o čemu ćete biti pravodobno obaviješteni.

Učenici i nastavnici kojima je izrečena mjera samoizolacije, obvezni su je poštivati, ali i pratiti i izvoditi online nastavu. Zaraženi učenici i nastavnici mogu pratiti i održavati online nastavu prema svojim mogućnostima, ovisno o zdravstvenom stanju. U slučaju bilo kakvih nedoumica, učenici i roditelji mogu se obratiti svojim razrednicima.

Nastava će se odvijati preko Loomena i ostalih aplikacija, a sve prema redovnom i trenutno važećem rasporedu.

Za vrijeme online nastave, pozivamo sve učenike i nastavnike na maksimalno poštivanje svih epidemioloških mjera i odgovorno ponašanje kako bismo se mogli vratiti na nastavu u školu bez posljedica. Također vas pozivamo da redovito pratite obavijesti na web stranici škole.

Odluka o održavanju nastave po Modelu C u navedenom razdoblju nalazi se u privitku.