Kako uspješno prodati

Autor: Vjekoslav Mauriček, 11. 2. 2020.

U petak 7.2.2020. godine održano je predavanje na temu "Kako uspješno prodati" u organizaciji nastavnice Jasminke Prahić Biškup. Gosti predavači bile su  gospođa  Mirjana Borak, voditeljica Baby Centra Varaždin, Maja Prahić, prodajni predstavnik firme Filir d.o.o te višegodišnja dobitnica interne nagrade koja se dodjeljuje najboljem prodajnom predstavniku i Marina Slunjski, prodajni predstavnik firme Encian d.o.o.   koja je također i bivša učenica naše škole. Dugogodišnje iskustvo predavača i rad u sektoru trgovine zainteresirao je učenike te se tražilo i mjesto više.  Gospođa Borak učenike je usmjerila kako se trebaju pripremiti i pristupati razgovoru za posao dajući konkretna pitanja i odgovore koji se najčešće postavljaju na takvim razgovorima. Gospođa Prahić kroz kreativan je razgovor sa učenicima objasnila korake prodaje dok je gospođa Furlan zainteresirala slušatelje informacijama o aplikacijama koje se koriste u prodaji.

« Svibanj 2022 »