Dan otvorenih vrata na Fakultetu organizacije i informatike

Autor: Vjekoslav Mauriček, 15. 3. 2018.

Dragi maturanti pozvani ste na Dan otvorenih vrata na Fakultetu organizacije i informatike u utorak 17. travnja 2018. godine od 10 do 13 sati.

Fakultet informatike i organizacije pokazat će kako izgleda jedan uobičajeni dan FOI studenta. Program će započeti sastankom ispred zgrade Fakulteta (na adresi Pavlinska ulica 2, Varaždin), a nastavit će se pozdravnim predavanjem te prezentacijama raznih fakultetskih centara i studentskih udruga.

Predstavit će se dva glavna studijska smjera na FOI-ju, a to su Informacijski i poslovni sustavi (informatičar) i Ekonomika poduzetništva (ekonomista).

Maturanti će se moći upoznati s aktivnostima udruge studenata – Studentski zbor i Business Club @FOI. U sklopu informatičkog dijela programa održat će se i Gadget show tijekom kojeg će maturanti moći saznati više o tehnološkim alatima i novitetima koji se koriste na Fakultetu u sklopu informatičkih laboratorija i projekata, a bit će moguće i isprobati nove tehnologije te sudjelovati u zabavnim natjecanjima.

Za sve vaše upite, javite se na mail adresu dov@foi.hr

Više informacija možete saznati i na našoj Facebook stranici: https://www.facebook.com/events/2040186592925398/

S veseljem vas očekujemo na FOI-ju!!!!