Učenici i nastavnici Gospodarske škole varaždin pripremili delicije za 28. Dane čipke u Lepoglavi

Datum objave: 15 ruj, 2024

U subotu 14.9.2024. godine, drugog dana manifestacije 28. Dani lepoglavske čipke, učenici i nastavnici Gospodarske škole Varaždin pripremili su jela varaždinskog kraja te uz zemlju partnera Tursku prrdstavili gastronomske delicije.

Pod vodstvom nastavnika Nevenke Bosilj i Ivana Tomasa kuhari naše škole pripremili su piletinu s mlincima, pohanu puretinu sa bučinim sjemenkama, hajdinu kašu sa bukovačama i restanu krumpir vješto su pripremili i podijelili brojnim posjetiteljima.

Konobari pod vodstvom nastavnika Nenada Bosaka služili su gostima pića.

Ravnateljica Jasminka Kelemen podržala je učenike i nastavnike te prezentirala rad škole. Zahvaljujemo Gradu Lepoglavi i Turističkoj zajednici grada Lepoglave na pozivu te se nadamo i budućoj suradnji.

Slično