Obrazovanje odraslih

Dugi niz godina u našoj školi se provode programi srednjoškolskog obrazovanja odraslih.

Ako do sada niste stekli srednju stručnu spremu ili ste nezadovoljni onim što do sada imate javite nam se, napravite prekvalifikaciju ili doškolovanje i riješite taj problem.

Na ovim stranicama možete pročitati što Vam nudimo, a možete nam se i obratiti s povjerenjem.

Radno vrijeme ureda

PONEDJELJAK

14.00 – 18.00 sati

UTORAK

8.00 – 11.00 sati

SRIJEDA

9.00 – 14.00 sati

ČETVRTAK

13.00 – 17.00 sati

PETAK

8.00 – 12.00 sati

Primanje stranaka uz prethodni dogovor termina na:

odrasli.gospodarska@gmail.com

NATJEČAJ

Natječaj za upis polaznika u obrazovanje odraslih raspisuje se za svaku školsku godinu.

TROŠKOVI

Troškove obrazovanja snose sami polaznici, poslodavac ili drugi izvori u skladu sa zakonom. Moguće je dogovoriti se za plaćanje u više obroka.

DOKUMENTACIJA ZA UPIS

Za upis treba donijeti:

• završnu svjedodžbu,
  • razredne svjedodžbe (ako je završena samo OŠ – svjedodžbu 8. razreda),
  • rodni list i
  • domovnicu.

Dokumenti moraju biti originali ili ovjerene fotokopije.

Mislite na svoje stručno usavršavanje i cjeloživotno obrazovanje!

ORGANIZACIJA NASTAVE

Organizira se dopisno-konzultativna nastava koju polaznici pohađaju po našem rasporedu, a tijekom godine svaki mjesec postoje ispitni rokovi (na ovim stranicama) u kojim se mogu polagati ispiti.

Nakon završenog četverogodišnjih zanimanja moguć je polagati državnu maturu radi upisa na fakultete.