SREBRO ZA KOŠARKAŠE GOŠK-a NA OBILJEŽAVANJU EUROPSKOG TJEDNA SPORTA

Datum objave: 2 lis, 2024

U sklopu obilježavanja Europskog tjedna sporta u Varaždinskoj županiji, u ponedjeljak 30.rujna 2024. godine je  u Areni Varaždin organiziran  turnir u odbojci za osnovne škole te u košarci za srednje škole. Učenici Gospodarske škole  Marko Vrbanec, David Gajski,, Ivano Sklepić, Šimun Šredl i Tin Mikulčić osvojili su drugo mjesto na turniru, mentorica ekipe  je bila Dubravka Kunić prof., a svojim sudjelovanjem  doprinijeli su promociji tjelesne aktivnosti i zdravih životnih navika. Obilježavanje Europskog tjedna sporta organizirao je Školski sportski savez Varaždinske županije uz moto #BeActive, a u programu su sudjelovale i Varaždinske mažoretkinje , Cheerleading klub Bravo te učenici Glazbene škole u Varaždinu.

Slično