JAVNI POZIV za sudjelovanje u Programu poticanja obrazovanja kadrova u ugostiteljstvu i turizmu u školskoj godini „STIPENDIJE“

Datum objave: 16 ruj, 2024

Dragi učenici, otvoren je JAVNI POZIV za sudjelovanje u Programu poticanja obrazovanja kadrova u ugostiteljstvu i turizmu „STIPENDIJE“ koji obuhvaća i školsku godinu 2024/25. objavljen je na mrežnim stranicama Ministarstva turizma i sporta 26. veljače ove godine.

Isti je otvoren do 2. studenog ove godine ili do iskorištenja sredstava.

Napomena: Prijave su moguće isključivo putem portala eTurizam. Prijavu može ispuniti samo osoba koja ima ovlaštenja za zastupanje Prijavitelja u sustavu eGrađani, za TuRiznica (FINA servis e-ovlaštenja) u suprotnom prijava neće biti važeća.

Na mrežnim stranicama Ministarstva objavljene su informacije o otvorenom Javnom pozivu te snimka on-line radionice i Power Point prezentacija koje sadrže bitne informacije o programu stipendiranja učenika i studenata.

Ovdje prilažemo poveznice do istih:

·         on line radionica ‘stipendije’ – prezentacija/pdf

·         on line radionica – snimka /youtube

Također prilažemo poveznice i do dokumentacije Javnog poziva:

·         Javni poziv

·         Upute za prijavitelje

·         Obrazac KS

Prilažemo letak s informacijama o ovom Javnom pozivu.

Slično