IZVRSTAN NASTUP UČENICA GOSPODARSKE ŠKOLE NA MEĐUŽUPANIJSKOM NATJECANJU "POSLOVNI/A TAJNIK/CA"

Autor: Administrator , 25. 2. 2012.

Svojim su nastupom pokazale izvrsno znanje iz područja poslovnih komunikacija kao i vještinu daktilografskog prijepisa u trajanju od 10 minuta, a na natjecanju su mogle osvojiti maksimalnih 100 bodova. Ivana Kokot, Irena Ježovita i Martina Belani pozvane su i na Državno natjecanje!

Nakon uspješnog nastupa na međužuopanijskom natjecanju u disciplini Poslovni/a tajnik/ca učenice 3.A razreda Gospodarske škole Varaždin pozvane su i na nastup na Državnom natjecanju koje će se održati od 9. do 11. svibnja u Ekonomskoj i trgovačkoj školi Ivana Domca u Vinkovcima.

Našim učenicama želimo uspjeh i na ovom natjecanju!

Uspješna ekipa Gospodarske škole sa svojom mentoricom mr. Jasminkom Kelemen

Gospodarska škola Varaždin bila je 23. veljače 2012. domaćin međužupanijskog natjecanja u disciplini POSLOVNI/A TAJNIK/CA. Na međužupanijskom su natjecanju sudjelovali učenici Ekonomske škole Mije Mirkovića iz Rijeke, Upravne i birotehničke škole iz Zagreba i Gospodarske škole Varaždin, ukupno 15 natjecatelja.

Našu su školu predstavljale učenice 3.A razreda, a na međužupanijsko su se natjecanje plasirale postignutim rezultatom na školskom natjecanju.

Konačna ljestvica poretka za naše učenice je:

1. mjesto IVANA KOKOT – 98 bodova

2. mjesto IRENA JEŽOVITA – 88 bodova

3. mjesto MARTINA BELANI – 84 bodova

4. mjesto MATEJA SABOLIĆ – 76 bodova

6. mjesto HELENA HUJBER – 75 bodova

7. mjesto REBEKA ROSNER i ROBERTA KOVAČIĆ – 74 bodova.

Iz ljestvice poretka vidi se kako su naše učenice "pomele" konkurenciju, a u postizanju ovog vrhunskog rezultat pomogle su: profesorica savjetnica Mira Šincek, predmetni nastavnik učenika i mentorica mr.sc. Jasminka Kelemen, koja je učenice pripremala za natjecanje.

Nakon međužupanijskog natjecanja naše najbolje plasirane učenice očekuju poziv na državno natjecanje koje će se održati od 9. do 11. svibnja u Ekonomskoj i trgovačkoj školi Ivana Domca u Vinkovcima.

Čestitke učenicama i nastavnicima!