POLAZNIKE PODUČAVALI USPJEŠNI PODUZETNICI

Autor: Administrator , 13. 2. 2012.

U okviru Centra izvrsnosti iz poduzetništva i predmeta Poduzetništvo polaznici su se imali prilike upoznati sa iskustvima dvoje uspješnih poduzetnika.

U  okviru predmeta Poduzetništvo kojeg predaje prof. Jasminka Behin organizirana su dva gostovanja.

Prvi gost Centra izvrsnosti iz poduzetništva 26.studenoga 2011. bio je mladi varaždinski poduzetnik Matija Kraljić iz tvrtke „Alfa-M“. Govorio je o svom  poduzetničkom iskustvu  i s polaznicima  odradio  interaktivnu radionicu na temu  „Strahovi u životu“. Na kraju radionice pohvalio je polaznike riječima:     „Ne trebate se bojati neuspjeha, svi koji ste ovdje sposobni ste ostvariti sve zadane ciljeve i promjeniti svijet. Za uspjeh su potrebni samo volja i trud, a to vi imate.“

Drugi gost Centra izvrsnosti iz poduzetništva, 08.veljače 2012. bila je profesorica Sanja Zdunić iz tvrtke „ GeoHit „ iz  Zagreba koja je održala interaktivnu radionicu na temu „Uspjeh i ja“. Zadaće radionice bile su definirati uspjeh, upoznati polaznike s uspješnim navikama i razviti odgovornost za vlastiti uspjeh ili neuspjeh.

Po završetku radionice profesorica Zdunić  izjavila je: „Oduševljena sam polaznicima, vrlo su brzi, mudri, žele i hoće, s takvima je zaista rad uživanje.“