Gospodarska škola Varaždin

> NASLOVNICA
IZDVAJAMO

JASMINA KRAMARIĆ OSVOJILA 3. MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ GEOGRAFIJE, ODLIČNI REZULTATI I OSTALIH NAŠIH UČENICA!

Autor: Kristina Brezak, 31. 5. 2023.

Za nove izvrsne rezultate naših učenika na natjecanjima ovoga su se puta pobrinule četiri naše maturantice, koje su proteklog tjedna (22. i 23. 5.) sudjelovale na Državnom natjecanju iz geografije. Zbog organizacijskih poteškoća, natjecanje koje je prvotno trebalo biti održano Tuheljskim Toplicama u travnju, prebačeno je na lipanj, no zbog ispita državne mature natjecanje za učenike 4. razreda gimnazije i B kategorije strukovnih škola organizirano je ranije.

Od četiri naše učenice koje su izvrsnim rezultatima na Županijskom natjecanju izborile plasman na Državno natjecanje, najbolji rezultat ostvarila je učenica 4.H razreda Jasmina Kramarić, koja je osvojila izvrsno 3. mjesto, a odmah iza nje, na 4. mjestu, završila je županijska prvakinja Dorotea Roginek iz 4. N! Odličan rezultat ostvarila je i Natali Novoselec (4.H), koja je završila na 6. mjestu, dok je Natalija Sedlar (4.H) osvojila 13. mjesto! Mentor učenicama bio je prof. Marko Godinić.

Učenicama još jedanput čestitamo na izvrsnim rezultatima te im želimo uspješno polaganje ispita državne mature koji se nalaze pred njima, kao i da ostvare upise na željene visokoškolske ustanove!