ODRŽAN 8. SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI U GOSPODARSKOJ ŠKOLI VARAŽDIN

Autor: Kristina Brezak, 7. 5. 2023.

5. svibnja 2023. godine se u Gospodarskoj školi Varaždin održao 8. Sajam vježbeničkih tvrtki u organizaciji Gospodarske škole, Centra izvrsnosti varaždinske županije i projekta ReCeZe – Regionalnog centra Zabok.

Ukupno se prijavila 21 vježbenička tvrtka, a natjecale su se u tri kategorije: Predstavljanje vježbeničke tvrtke, Vizualni identitet vježbeničke tvrtke i Prodajne aktivnosti vježbeničke tvrtke. Nakon vrednovanja radova vježbeničkih tvrtki, rezultati su bili sljedeći.

U kategoriji Predstavljanje vježbeničke tvrtke

1. mjesto osvojila je VT Zlatne kapi d.o.o. (Gospodarska škola Varaždin, mentor: Olgica Nikolić)
  2. mjesto osvojila je VT Legend Wear d.o.o. (Gospodarska škola Varaždin, mentor: Iva Vukotić)
  3. mjesto osvojila je VT Siguranta d.o.o. (Srednja škola Krapina, mentor: Marina Šverko)

U kategoriji Vizualni identitet vježbeničke tvrtke

1. mjesto osvojila je VT Exotico d.o.o. (Srednja škola „Ivan Švear „ Ivanić Grad, mentor: Nina Domazet)
  2. mjesto osvojila je VT Vinarija Lagev d.o.o. (Srednja škola Novi Marof, mentor: Ines Klopotan)
  3. mjesto osvojila je VT HONEYindustry d.o.o. (Ekonomska i trgovačka škola Čakovec, mentor: Elena David)

U kategoriji Prodajne aktivnosti vježbeničke tvrtke

1. mjesto osvojila je VT Citronis d.o.o. (Gospodarska škola Varaždin, mentor: Jasminka Prstec)
  2. mjesto osvojila je VT Logo šped d.o.o. (Strojarska i prometna škola Varaždin, mentor: Marijana Balić Lovrec)
  3. mjesto osvojila je VT Reproam d.o.o. (Srednja škola Koprivnica, mentor: David Vujčić)

Nagrađeni učenici i mentori su dobili poklone koje su osigurali sljedeći donatori:

1. Frigo & Co d.o.o.
  2. Školska knjiga d.d.
  3. Nekretnine Breza d.o.o.
  4. Prima Namještaj d.o.o.
  5. Alpha-M d.o.o.
  6. Travelego d.o.o.