HUMANITARNA AKCIJA U GOSPODARSKOJ ŠKOLI VARAŽDIN

Autor: Vjekoslav Mauriček, 22. 9. 2021.

Gospodarska škola Varaždin prošle je školske godine sudjelovala u humanitarnoj akciji prikupljanja čepova za Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma, a s istom akcijom nastavlja i ove godine.

U akciju su uključeni učenici, profesori, tehničko osoblje i njihove obitelji.

Sve je započelo prije nekoliko godina razgovorom i dogovorom bivšeg učenika škole Borka Pintarića i njegove profesorice njemačkog jezika Melanije Klarić, a danas su u provođenje akcije uključene i profesorice Iva Vukotić te Marinka Klarić Zavrtnik, voditeljice Vijeća učenika Gospodarske škole Varaždin. Vijeće učenika radi na osvješćivanju i senzibiliziranju mladih općenito prema humanitarnim akcijama, pa na ovaj način vrlo rado i s ponosom pomaže i UOLL-u.

– Hvala svima na uključenju, a Borku Pintariću na prijevozu čepova! – poručuju iz Udruge.