PROF. RENATA MAĐARIĆ I PROF. BISERKA ZAJEC SUDJELOVALE NA WEBINARU „ETWINNING U A,B,C MODELIMA POČAVANJA – INSPIRACIJA ZA ODGOJNO-OBRAZOVNE DJELATNIKE U SREDNJIM ŠKOLAMA“

Autor: Vjekoslav Mauriček, 19. 1. 2021.

Na ovom webinaru nastavnice naše škole predstavile su svoje eTwinning projekte kao primjere dobre prakse. Predavačica Biserka Zajec pokazala je kako s učenicima upoznati turizam i gastronomiju drugih kultura kroz nastavu engleskoga jezika u strukovnim zanimanjima a Renata Mađarić kako razvijati poduzetništvo na engleskom i španjolskom jeziku u strukovnim zanimanjima.

Ovaj webinar održao se 16.1.2021. na eTwinning platformi. Tijekom webinara prezentirali su se primjeri eTwinning projekata provedeni kroz različite nastavne modele u nastavi engleskoga i španjolskoga jezika, povijesti te vjeronauka u srednjim školama. Webinar je  oduševio sudionike mnoštvom ideja kako nastavu učiniti kreativnijom, zanimljivijom i dinamičnijom.

Prof. Renata Mađarić predstavila je eTwinning projekt „Atrevete a emprender“ a prof. Zajec eTwinning projekt „Visit and Taste“. Oba projekta nagrađena su oznakama kvalitete. Webinaru je prisustvovalo oko 70 nastavnika iz cijele Hrvatske.

Kroz ovaj video prikazan je tematski presjek svih webinara održanih od 11. do 16. siječnja 2021. godine u organizaciji i moderiranju eTwinning ambasadorice Ane Marketin-Sedlar:

« Svibanj 2022 »