2014-06-20 13:07:28 RASPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH I RAZREDNIH ISPITA ZA LJETNI ROK ŠKOLSKE GODINE 2013./14. RASPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH I RAZREDNIH ISPITA ZA LJETNI ROK ŠKOLSKE GODINE 2013./14.
Objavljen je popis i raspored učenika za popravni, predmetni i razredbeni ispit. RASPORED POPRAVNIH ISPITA ZA LJETNI ROK ŠKOLSKE GODINE 2013./14.
PONEDJELJAK, 30. LIPNJA 2014.
RAZ. UČENICI PREDMET POVJERENSTVO Broj učionice VRIJEME 1.E
Emina Miholić Robi Hrnčić HRVATSKI JEZIK Ante Karača Tihana Vučić Sandra Kuča Natalija Ređep Vesna Vražić Ivana Česi
7 8,00 1.K Elena Križaj 3.E Katarina Škrobo 3.O Sara Štefanec 1.A
Dana Vugrinec Nives Leš GEOGRAFIJA TURISTIČKA GEOGRAFIJA Marko Godinić Željka Novoselec Tatjana Škrlec Čavlek Jasminka Prstec Zvjezdana Grah 8 8,00 3.G
Antonia Benković Elena Horvat 3.N Vedran Matijašević 1.O David Cifrek Ivana Kovač Lorena Florjanović Stella Tkalec BIOLOGIJA Janja Čikeš Bjelivuk Marija Mihalina Dubravka Kunić 2 8,00 2.T
Denis Stolnik Danijela Vojinović Glorija Hrženjak Doris Filip TEHNOLOGIJA ZANIMANJA (izborna) Marija Mihalina Nevenka Vukašinović Tomislav Vusić Irena Ipša Marinka Klarić Zavrtnik
2 9,00 2.V
Anamarija Gašparić Lea Lipić 2.Z Tomislav Rožić 2.T Mischela Gran ENOLOGIJA S GASTRONOMIJOM Marija Mihalina Nevenka Vukašinović 2 10,00 1.E
Ena Keretić Robi Hrnčić OSNOVE EKONOMIJE Olivera Ister Ivana Česi Sandra Kuča 3 10,00 3.N Bruno Varga 3.O Dalibor Šamarija BANKARSTVO I OSIGURANJE vesna vražić vesna zver ivana česi 6 9,00 1.O
Damir Šipek PODUZETNIŠTVO Vesna Vražić Olivera Ister Dubravka Kunić
6 10,00 2.M
Danijel Beštek Petra Kišićek RAČUNOVODSTVO Natalija Weiser Jelica Juranko Jasmina Zaborski Zvjezdana Grah Ivana Česi 6 11,00 3.N
Patrik Hrman Alen Hlevnjak 3.O Dalibor Šamarija 2.O Patrik Holi DRUŠTVENO ODGOVORNO POSLOVANJE Željka Maurović Benko Vesna Zver Rolanda Mikulan 6 12,00 1.P Nena Čeko Fran Drašković Mirjana Halec Anamarija Barulek Lara Lesičak Doroteja Buhin Marko Filipašić Martin Hokman Roberta Šimek KREATIVNOST U POSLOVANJU Željka Bačan Jasminka Barlek Stanar Jasminka Prahić Biškup 9 8,00 1.P Anamarija Barulek Lara Lesičak NABAVNO POSLOVANJE Jasminka Prahić Biškup Jasminka Barlek Stanar Željka Bačan 9 9,00 1.P Martin Hokman POSLOVANJE PRODAVAONICE Željka Bačan Jasminka Barlek Stanar Jasminka Prahić Biškup 9 10,00 1.T Jelena Malarić UGOSTITELJSKO POSLUŽIVANJE Štefica Vugrinec Marina Šipek Matija Lisičak praktikum 9,00 1.T Dario Klopotan OSNOVE TURIZMA Marina Šipek Vesna zver matija lisičak
praktikum 8,00 1.T
1.V Manuela Cafuk Monika Boroš Ivana Šestak Lovro Crljenica Nikolina Posedi PRAKTIČNA NASTAVA Štefica Vugrinec Marina Šipek Matija Lisičak praktikum 10,00 2.Z Kristina Mešnjak Sebastijan Malnar ENGLESKI JEZIK II Vesna Salomonsen Irena Ipša Marinka Kalrić Zavrtnik 13 a 8,00
UTORAK, 1. SRPNJA 2014.
RAZ. UČENICI PREDMET POVJERENSTVO Broj učionice VRIJEME 1.B
Sandra Kretić Karin Štrlek Martina Špigl Luka Ljubić
MATEMATIKA GOSPODARSKA MATEMATIKA Snježana Kosec Vusić Mirko Ivković Renata Mađarić Tamara Horvat Sandra Kuča Natalija Ređep Jasminka Prahić Biškup Anica Fatiga 10 8,00 1.D
Marinela Matijašić Stella Šestak Tena Gajski Marija Kukec Matea Guzalić 1.E
Maja Berkopić Katarina Ernečić Simona Hrman Antonio Šenkiš Ena Keretić Valentina Đurin 1.K
Ana-Marija Stunjak Elena Križaj Martina Šekrst Denis Hutinski Dario Kurtek Dolores Petrinec Denis Smontar 1.P Nena Čeko Mirjana Halec Monika Trtinjak Danijel Kostanjevec Sebastijan Vrbanec Marko Filipašić 2.G Maja Bernardi
1.A
Dana Vugrinec Bojana Seketin Valentina Hranić
MATEMATIKA Iva Barić Vesna Blagaj Aleksandra Schill Valentina Vrbanić Runtić Tatjana Škrlec Čavlek Petra Košćak Dubravka Kunić Matija Lisičak Štefica Pokorny Mirna Rukavina Bakšaj Vesna Zver Jasmina Zaborski Jurica Njegovec Tomislav Vusić Nataša Roginek Zvjezdana Grah Ivana Česi 9 8,00 1.H
Dorian Tkalec Ivan Deglin 1.O
Marinela Nađ Mateja Đuras Ana Miholić Ivana Kovač Lorena Florjanović Damir Šipek Ana Žunec 1.T Manuela Cafuk 2.B Martin Rogina 2.D
Luka Sitar Helena Horčička Luka Magdalenić 2.E Sara Skupnjak 2.M Danijel Beštek 2.P Dijana Kaniški Anamarija Pranjić Leonardo Ivanušec 2.T Denis Stolnik 3.H Izabela Sakač 3.N
Matija Martinović Bruno Varga 3.O Sara Štefanec 3.A Martina Mlinarić SOCIOLOGIJA Zoran Mihalina Martina Matišić Ljerka Keretić 6 8,00 2.E 2.T Sara Skupnjak Glorija Hrženjak Dunja Rogina
NJEMAČKI JEZIK S DOPISIVANJEM NJEMAČKI JEZIK Tamara Horvat Marinka Klarić Zavrtnik Vesna Zver Tomislav Vusić 13 b 10,00
Ravnateljica: Katica Kalogjera-Novak, dipl ing.
RASPORED POLAGANJA RAZREDNOG ISPITA ZA UČENIKA 3.N RAZREDA LUKU MIKIĆA
PONEDJELJAK , 30. LIPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Hrvatski jezik Zvjezdana Grah Anica Fatiga Petra Košćak 10 7,20 Vjeronauk Tomislav Vusić Andreja Bahun Zvjezdana Grah 10 10,00 Tjelesna i zdravstvena kultura Dubravka Kunić Marko Vrtar Zvjezdana Grah Sportska dvorana 11,00
UTORAK, 1. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Matematika Iva Barić Vesna Blagaj Zvjezdana Grah 9 7,20 Osnove ekonomije Ivana Česi Nataša Roginek Zvjezdana Grah 7 10,00 Geografija Željka Novoselec Marko Godinić Zvjezdana Grah 7 12,00
SRIJEDA, 2. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Statistika Željka Bačan Nataša Roginek Zvjezdana Grah 7 8,00 Marketing Nataša Roginek Jasminka Prstec Zvjezdana Grah 7 10,00 Bankarstvo i osiguranje Jasminka Prstec Željka Bačan Zvjezdana Grah 7 12,00
ČETVRTAK, 3. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Računovodstvo Natalija Weiser Olgica Nikolić Zvjezdana Grah 7 8,00 Komunikacijsko prezentacijske vještine Olgica Nikolić Natalija Weiser Zvjezdana Grah 7 10,00 Računovodstvo neprofitnih organizacija Željka Maurović Benko Natalija Weiser Zvjezdana Grah 7 12,00
PETAK , 4. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Engleski jezik s dopisivanjem Mirna Rukavina Bakšaj Biserka Zajec Zvjezdana Grah 7 8,00 Vježbenička tvrtka Olgica Nikolić Željka Bačan Zvjezdana Grah 7 10,00
Ravnateljica: Katica Kalogjera Novak, dipl. ing. mat.
RASPORED POLAGANJA RAZREDNOG ISPITA ZA UČENICU 1. V RAZREDA SLAĐANU KOLARIĆ
PONEDJELJAK , 30. LIPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Hrvatski jezik Anica Fatiga Petra Košćak Vinka Brozičević Tuđan 1 8,20 Povijest Marko Godinić Jurica Njegovec Vinka Brozičević Tuđan 1 11,00 Etika Jurica Njegovec Zoran Mihalina Vinka Brozičević Tuđan 1 12,00
UTORAK, 1. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Poznavanje robe i prehrana Marija Mihalina Nevenka Vukašinović Vinka Brozičević Tuđan 1 7,20 Njemački jezik I Vinka Brozičević Tuđan Marinka Kalrić Vesna Salomonsen 1 9,00 Engleski jezik II Vesna Salomonsen Irena Ipša Vinka Brozičević Tuđan 1 11,00
SRIJEDA, 2. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Tjelesna i zdravstvena kultura Marko Vrtar Jadranka Zgrebec Vinka Brozičević Tuđan Sportska dvorana 7,20 Gospodarska matematika Snježana Kosec Vusić Iva Barić Vinka Brozičević Tuđan 1 9,00 Računalstvo Nenad Reich Matija Lisičak Vinka Brozičević Tuđan 17 11,00
ČETVRTAK, 3. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Kuharstvo Nevenka Bosilj Alen Igrec Vinka Brozičević Tuđan praktikum 8,00 Praktična nastava Nevenka Bosilj Alen Igrec Vinka Brozičević Tuđan praktikum 10,00
PETAK , 4. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Biologija s higijenom i ekologijom Marija Mihalina Janja Čikeš Bjelivuk Vinka Brozičević Tuđan 1 10,00 Osnove turizma Željka Bačan Marina Šipek Vinka Brozičević Tuđan
1 11,00
Ravnateljica: Katica Kalogjera Novak, dipl. ing. mat.
RASPORED POLAGANJA PREDMETNIH ISPITA ZA UČENIKA 1.E RAZREDA ROBIJA HRNČIĆA
PONEDJELJAK, 30. LIPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME PODUZETNIŠTVO Vesna Vražić Rolanda Mikulan Sandra Kuča 11 12,00
UTORAK, 1. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Poslovne komunikacije Sandra Kuča Ivana Meštrić Željka Bačan 11 8,00 Geografija Željka Novoselec Marko Godinić Sandra Kuča 11 9,00 Vjeronauk Štefica Pokorny Andreja Bahun Sandra Kuča 13a 12,00
SRIJEDA, 2. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Matematika Mirko Ivković Iva Barić Sandra Kuča 13 a 8,00 Globalno poslovno okruženje Željka Bačan Vesna Zver Sandra Kuča 13 a 10,00
ČETVRTAK, 3. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Računovodstvo Rolanda Mikulan Olivera Ister Sandra Kuča 13 a 8,00
PETAK , 4. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Biologija Janja Čikeš Bjelivuk Marija Mihalina Sandra Kuča 13 a 8,00
Ravnateljica: Katica Kalogjera Novak, dipl. ing. mat.
RASPORED POLAGANJA RAZREDNOG ISPITA ZA UČENIKA 2. P RAZREDA PETRA PREMUŽIĆA
PONEDJELJAK , 30. LIPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Osnove informatike Matija Lisičak Davorin Vidaček Jurica Njegovec 5 8,00 Hrvatski jezik Tihana Vučić Ante Karača Jurica Njegovec 5 10,00 Tjelesna i zdravstvena kultura Marko Vrtar Jadranka Zgrebec Jurica Njegovec Sportska dvorana 12,00
UTORAK, 1. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Geografija Marko Godinić Željka Novoselec Jurica Njegovec 13 b 8,00 Poznavanje robe Nevenka Vukašinović Marija Mihalina Jurica Njegovec 13 b 10,00
SRIJEDA, 2. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Vjeronauk Andreja Bahun Tomislav Vusić Jurica Njegovec 13 b 8,00 Matematika Valentina Vrbanić Runtić Iva Barić Jurica Njegovec 13 b 10,00 Prodajno poslovanje Jasminka Prahić Biškup Željka Bačan Jurica Njegovec 13 b 12,00
ČETVRTAK, 3. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Engleski jezik Natalija Ređep Vesna Salomonsen Jurica Njegovec 13 b 8,00 Prezentacijske vještine Jasminka Prahić Biškup Željka Bačan Jurica Njegovec 13 b 10,00
PETAK , 4. SRPNJA 2014.
PREDMET PREDMETNI NASTAVNICI BROJ UČIONICE VRIJEME Praktična nastava Jasminka Prahić Biškup Željka Bačan Jurica Njegovec 13 b 8,00 Osnove marketinga Željka Bačan Jasminka Prahić Biškup Jurica Njegovec 13 b 9,00
Ravnateljica: Katica Kalogjera Novak, dipl. ing. mat. |
Gospodarska škola Varaždin |