ZAVRŠILO ŠKOLSKO PRVENSTVO U ODBOJCI

Autor: Vjekoslav Mauriček, 27. 4. 2015.

Među razredno prvenstvo škole u odbojci za djevojke ove školske godine je okupilo 12 ekipa, a organizator prvenstva je bilo  Stručno vijeće nastavnika t.z.k. i Školsko sportsko društvo „GOŠK“.  Igralo se u 4 skupine po 3 ekipe, a zatim su pobjednice skupina igrale utakmice razigravanja za finale.

Utakmice su se igrale petkom 7. i  8. sat u školskoj sportskoj dvorani, a sudili su nastavnici tjelesne i zdravstvene kulture Milivoj Kobal,prof.  i Ivan Šeruga, prof. Djevojke su pokazale zadovoljavajuće znanje i vještine te velik  interes za odbojku tako da je prvenstvo bilo zadovoljavajuće i u kvalitativnom i kvantitativnom smislu. Šteta je što nije bio veći interes učenika  i nastavnika da poprate natjecanja  u svojstvu navijača.

Finalne utakmice za 1. i 2. odnosno 3. mjesto odigrane su 17.04. 2015. godine, a konačni poredak je slijedeći:

1. mjesto: učenice 3.D i 3.C razreda
2. mjesto: učenice 1.B i 1.O razreda
3. mjesto: učenice 4.H razreda
4. mjesto: učenice 2. E razreda

Sudionice finalnih utakmica  dobile su za uspomenu i plasman Priznanja ŠSD koja su idejno osmislili i izradili  profesori Ivana Špoljarić  i Ivan Šeruga.

ČESTITAMO POBJEDNICAMA I SVIM NATJECATELJICAMA NA FAIR PLAY IGRI!