POLUZAVRŠNICA DRŽAVNOG PRVENSTVA SŠ RH U FUTSALU ZA DJEVOJKE

Autor: Vjekoslav Mauriček, 20. 3. 2015.

Učenice našeg Školskog sportskog društva „Gošk“ sudjelovale su na Poluzavršnici državnog prvenstva srednjih škola Republike Hrvatske skupine Sjever u futsalu za djevojke.

Natjecanje je održano 13. ožujka 2015. godine u Čakovcu,a sudjelovale su ekipe pobjednici županijskih natjecanja Međimurske, Koprivničko-Križevačke, Virovitičko-Podravske i Varaždinske županije.

Naše djevojke su pobijedile srednjoškolke iz Koprivnice u vrlo napetoj utakmici nakon izvođenja penala, a u finalu su izgubile od ekipe Međimurske županije s rezultatom 1:0 te tako osvojile 2. mjesto. Nastupile su u slijedećem sastavu: Izidora Kostanjevec, Vlatka Furjan, Tajana Košćak, Darinka Krček, Ana Žunec, Danijela Lazar, Lorena Lovrić, Suzana Petrinec, Nikolina Pomper, Ana-Marija Filipović,a voditelj ekipe bio je Branko Kosijer, prof.