WorldSkills Croatia 2022. - SJAJAN NASTUP UČENIKA GOSPODARSKE ŠKOLE VARAŽDIN

Autor: Vjekoslav Mauriček, 17. 5. 2022.

Učenici Gospodarske škole Varaždin postigli su izvrsne rezultate na državnom natjecanju WorldSkills Croatia 2022. Natjecali su se u čak pet disciplina, a to su Prodajne vještine, Tajničko poslovanje, Smotra vježbeničkih tvrtki, Poslovanje turističke agencije i Poslovanje recepcije hotela. Natjecanje se održalo na Zagrebačkom Velesajmu od 10. do 12. svibnja
2022. godine.

U disciplini Prodajne vještine natjecala se učenica 3. P razreda Monika Herceg i osvojila je 3. mjesto. Mentorica učenici je bila Jasminka Prahić Biškup, prof.

Učenica Nikolina Hižak iz 4. A razreda je osvojila 1. mjesto u disciplini Tajničko poslovanje, a mentorica učenici je bila Iva Vukotić, prof.

Na Smotri vježbeničkih tvrtki nastupili su učenici 4. B razreda sa svojom vježbeničkom tvrtkom Vinarija Royal d.o.o. Vježbeničku tvrtku su predstavljali učenici Hrvoje Grđan, Tara Gerbus i Josip Ferić, dok im je mentorica bila Jasminka Prstec, prof. Učenici su osvojili 2. mjesto.

U disciplinama Poslovanje turističke agencije i Poslovanje recepcije hotela su sudjelovale učenice 4. H razreda Nina Vuković i Petra Aračić. Učenicima je bila mentorica Željka Bačan, prof.

Čestitamo učenicima i mentoricama na izvrsnim rezultatima!

« Srpanj 2022 »