PROJEKT PRIČA VARAŽDINSKOG KEKSIĆA

Autor: Vjekoslav Mauriček, 30. 6. 2021.

Gospodarska škola Varaždin u partnerstvu sa Srednjom strukovnom školom Varaždin provodi projekt pod nazivom Priče varaždinskog keksića. Projekt je sufinanciran sredstvima Ministarstva turizma i sporta u području promocije i jačanja kompetencija strukovnih zanimanja za turizam u 2021. godini.

Glavni cilj projekta je povezivanje srednjoškolskih učenika raznih struka u svrhu jačanja kompetencija i podizanja kvalitete ljudskih potencijala te podizanje razine svijesti učenika i nastavnika o turizmu kao multisektorskom resoru. VTV televizija je snimila i prikazala reportažu o projektu. Ukoliko ste je propustili, možete je pogledati na poveznici https://youtu.be/J3i1iKrONeo.

Varaždinski keksić će se od 28.06.2021. godine dijeliti uz kavu ili čaj u pojedinim ugostiteljskim objektima grada Varaždina - Hotelu Varaždin, Santa Mariji, Medinoj škrinji, ugostiteljskom objektu Living Rooms, Bedemu i Kavani Dora. Na kutijici u kojoj je keksić pakiran nalazi se QR kod koji vas vodi na učeničku web stranicu na kojoj možete saznati korisne informacije i dojmove učenika o destinacijama koje su posjetili u sklopu tri terenska posjeta. Na stranici se nalazi i anketa o zadovoljstvu posjetitelja okusom keksića i dobivenim informacijama. Ako ste u prilici, posjetite navedene ugostiteljske objekte, probajte keksić, skenirajte QR kod i ostavite svoje dojmove na web stranici, jer vaše mišljenje nam je važno.

« Svibanj 2022 »