PROJEKT NASTAVNIKA TZK „LAJKAM SPORT“

Autor: Vjekoslav Mauriček, 14. 12. 2015.

Na kraju smo uspješnog projekta u kojem su sudjelovale 22 ekipe, od toga 12 muških i 10 ženskih, a obuhvatio je 165 učenika i učenica u međurazrednim natjecanjima u malom nogometu i odbojci.

Učenici su tijekom 3 mjeseca odigrali 42 utakmice po skupinama a ovaj tjedan se igraju polufinalne i finalne utakmice. U srijedu, 16.12. u 13:15 sati, u školskoj sportskoj dvorani igraju se odbojkaške utakmice (4.C:3.E i 3.C:2.B), a u četvrtak, 17.12. u isto vrijeme nogometne utakmice (3.O/4.C:3.B i 3.K/3.D:2.T).

Nakon utakmica u četvrtak, u školskoj čitaonici održat će se završna svečanost proglašenja najboljih ekipa u muškoj i ženskoj konkurenciji te najboljeg strijelca nogometnog turnira. Najbolji će biti nagrađeni medaljama i prigodnim poklonima, a svečanost će popratiti i mediji.

POZIVAMO SVE UČENICE I UČENIKE, RAZREDNIKE FINALISTA I OSTALE NASTAVNIKE DA SVOJIM PRISUSTVOM BODRE SVOJE EKIPE SPORTSKIM NAVIJANJEM!!!

Stručno vijeće nastavnika TZK