Pet eTwinning projekta naše škole nagrađeno je eTwinning oznakom kvalitete!

Autor: Vjekoslav Mauriček, 20. 10. 2021.

Osim što je naša škola nedavno dobila prestižnu oznaku eTwinning škole, sada se može pohvaliti i kvalitetom provedenih eTwinning projekata budući da je čak pet eTwinning projekta koji su bili provedeni u šk. god. 2020./2021. dobilo oznaku kvalitete. Tako su oznakama kvalitete nagrađena dva eTwinning projekta „Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki“ i „World Saving Day 2020“ čija je koordinatorica bila Olgica Nikolić, nastavnica ekonomske grupe predmeta. eTwinning projekt „Zidno slikarstvo Ivana Rangera na području sjeverozapadne Hrvatske“ pod vodstvom Štefice Pokorny, vjeroučiteljice, također je nagrađen oznakom kvalitete. Biserka Zajec, nastavnica engleskog jezika, nagrađena je oznakama kvalitete za eTwinning projekte „Healthy Mind Healthy Body Safe Future“ i „Žuta vrpca“.

Čestitamo svim učenicima i nastavnicima koji su sudjelovali u nagrađenim eTwinning projektima!

Učenici 3. N razreda koji su sudjelovali u eTwinning projektima „Healthy Mind Healthy Body Safe Future“ i „Žuta vrpca“.